SZKOLENIE NA POZWOLENIE NA BROŃ KOLEKCJONERSKĄ

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem broni kolekcjonerskiej, szkolenie na pozwolenie może być dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Zdjęcie przedstawia kolekcję broni oraz napis pozwolenie na broń kolekcjonerską strzelanie oraz logo strzelnicy Tactical Core

Nasze profesjonalne zajęcia obejmują wszystkie aspekty tego procesu, od bezpiecznych praktyk do regulacji prawnych opierających się o Ustawę O Broni i Amunicji. z

Uczestnicy otrzymają również informacje na temat procedur aplikacyjnych i co należy zrobić, aby ubiegać się o pozwolenie.

Zespół naszych specjalistów jest gotowy udzielić Państwu należytą pomoc przez cały proces szkolenia i wspierać Was w trakcie całego procesu starania się o pozwolenie.

Szkolenia obejmują również informacje dotyczące bezpieczeństwa przechowywania i transportu broni oraz czynników prowadzonych do jej utraty lub usunięcia. 

Ponadto, uczestnikom zapewniane są porady dotyczące optymalizacji procesu rekrutacji, a także praktyczne ćwiczenia strzelnicze poprzez upoważnionego instruktora.


Oferujemy bogaty program edukacyjny wraz z materiałami edukacyjnymi i okazjami do ćwiczenia.

Zatem jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem pozwolenia na broń kolekcjonerską, to sesja szkoleniowa jest najlepszym sposobem, aby pozyskać odpowiednią wiedzę.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!